W 2019 r. trasy pociągów festiwalowych obejmą kierunki z południa, wschodu i Polski centralnej, skąd uruchomione zostaną połączenia POLREGIO, umożliwiające dogodny dojazd do Kostrzyna z większości województw.

Białystok - Warszawa - Łódź - Ostrów Wlkp. - Poznań - Kostrzyn

Dojazd ze stolicy umożliwi pociąg 18106, który jadąc z Białegostoku, przejedzie przez stację Warszawa Gdańska.
 31.074.08
1810681102
Białystok🔽 15:41🏁 21:59
Warszawa Gdańska🔽 18:45🔼 18:57
Skierniewice🔽 19:39🔼 17:56
Łódź Widzew🔽 20:37🔼 17:07
Kalisz🔽 22:29🔼 14:32
Ostrów Wlkp.🔽 23:08🔼 13:49
Poznań Starołęka🔽 00:35🔼 12:24
Zbąszyń🔽 01:29🔼 11:33
Świebodzin🔽 01:58🔼 11:10
Rzepin🔽 02:47🔼 10:34
Kostrzyn🏁 03:16🔼 10:07

Łuków - Warszawa - Łódź - Ostrów Wlkp. - Poznań - Kostrzyn

Festiwalowicze będą mogli także skorzystać z pociągu jadącego z Łukowa przez Warszawę i Łódź. Ten pociąg zatrzyma się na mniejszej liczbie stacji.
 30.074.08
1810981106
Łuków🔽 21:07🏁 02:31
Warszawa Gdańska🔽 23:19-
Warszawa Wschodnia-🔼 01:11
Warszawa Centralna-🔼 01:00
Warszawa Zachodnia-🔼 00:50
Skierniewice🔽 00:10🔼 00:08
Łódź Widzew🔽 00:51🔼 23:21
Ostrów Wlkp.🔽 03:11🔼 20:59
Poznań Starołęka🔽 04:36🔼 19:17
Rzepin🔽 06:35🔼 17:13
Kostrzyn
🏁 07:05🔼 16:40

Olsztyn - Iława - Gdańsk - Gdynia (- Kołobrzeg) - Szczecin - Kostrzyn

Dodatkowy pociąg specjalny wyruszy również z Olsztyna i pojedzie przez Pomorze, czyli Malbork, Gdańsk, Gdynię i Słupsk.
 31.074.08
5811285107
Olsztyn Główny🔽 19:05🏁 16:32
Iława Główna🔽 20:01🔼 15:33
Malbork🔽 21:11🔼 14:39
Tczew🔽 21:30🔼 14:25
Gdańsk Główny🔽 21:58🔼 14:03
Gdynia Główna🔽 22:29🔼 13:24
Koszalin🔽 00:52🔼 10:58
Kołobrzeg🔽 01:42-
Stargard🔽 03:40🔼 08:56
Szczecin Dąbie🔽 04:00🔼 08:27
Kostrzyn🏁 05:10🔼 07:18

Rzeszów - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław - Kostrzyn

Kolejny pociąg pojedzie Rzeszowa przez Kraków, Katowice i Wrocław.
 31.07
4.08
3810483104
Rzeszów Główny🔽 23:08🏁 00:53
Tarnów🔽 00:02🔼 00:03
Kraków Płaszów🔽 01:06🔼 22:49
Krzeszowice🔽 01:39🔼 22:07
Katowice🔽 03:00🔼 20:46
Gliwice🔽 03:29🔼 20:19
Kędzierzyn-Koźle🔽 03:57🔼 19:33
Opole Główne🔽 04:50🔼 18:42
Wrocław Główny🔽 06:14🔼 17:13
Głogów🔽 07:52🔼 15:30
Zielona Góra Główna🔽 08:36🔼 14:46
Rzepin🔽 09:33🔼 13:47
Kostrzyn🏁 10:00🔼 13:20

Kraków - Kielce - Częstochowa - Katowice - Opole - Wrocław - Kostrzyn

Dla wielu podróżnych ważne będzie połączenie stolicy Małopolski z Kostrzynem przez Kielce, Częstochowę i Wrocław.
 31.07
4.08
3810083100
Kraków Główny🔽 13:56🏁 21:00
Jędrzejów🔽 15:17🔼 19:46
Kielce🔽 15:51🔼 18:52
Częstochowa🔽 17:33🔼 16:48
Zawiercie🔽 18:41🔼 15:54
Sosnowiec Główny🔽 19:19🔼 15:29
Katowice🔽 19:47🔼 15:11
Gliwice🔽 20:30🔼 14:45
Strzelce Opolskie🔽 20:58🔼 14:12
Opole Główne🔽 21:27🔼 13:35
Wrocław Główny🔽 22:42🔼 12:30
Głogów🔽 00:28🔼 10:39
Zielona Góra Główna🔽 01:23🔼 09:56
Rzepin🔽 02:29🔼 08:51
Kostrzyn🏁 02:56🔼 08:20

Kędzierzyn-Koźle - Opole - Wrocław - Poznań - Kostrzyn

Festiwalowicze z Dolnego Śląska i Wielkopolski z pewnością docenią połączenie z Kędzierzyna-Koźla przez Wrocław i Poznań.
 31.074.08
4810584110
Kędzierzyn-Koźle🔽 22:07🏁 20:20
Opole Główne🔽 23:15🔼 19:31
Wrocław Główny🔽 00:30🔼 18:10
Leszno🔽 02:05-
Oleśnica Rataje-🔼 17:24
Ostrów Wielkopolski-🔼 15:23
Jarocin-🔼 14:49
Poznań Główny🔽 03:25🔼 13:54
Zbąszyń🔽 04:22🔼 13:07
Świebodzin🔽 04:46🔼 12:44
Rzepin🔽 05:20🔼 12:07
Kostrzyn🏁 05:46🔼 11:40

W sumie pociągi festiwalowe POLREGIO do i z Kostrzyna nad Odrą będą kursowały w 2019 roku z kilkudziesięciu miejscowości w Polsce: Warszawa, Katowice, Opole, Wrocław, Olsztyn, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Kielce, Białystok, Zielona Góra, Łódź, Rzeszów, Częstochowa, Kalisz, Słupsk, Koszalin i Gliwice.


➡ Prócz specjalnych pociągów festiwalowych, będą także dodatkowe kursy pociagów POLREGIO w województwie zachodniopomorskim. Na festiwal będzie można również dojechać pociągiem Arriva RP oraz Kolei Mazowieckich.

Festiwal startuje już za 13 dni 13 godz. 42 minut 9 sek. !
Kup bilet na pociąg!